NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Keepers League

+12
Komazec Branislav
sdjula
Peyton Manning
Cenci D
Steelers
Mean_Machine
SymphonyX
Zver
Vlado997
Bizon
Mos Def
penban
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 23]

226NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Nov 2021, 17:36

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Sredio ali ne mogu da ne menjam drugima, nisam za kompom

227NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Nov 2021, 18:36

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Ol' Dirty Bastard ::Bizoni - Rodgers Out i jedno 3,4 igraca Bye plus Watt IR, ocigledno da ti se ne igra pa od sledece sezone trazimo novog igraca

Transcedentalac - Joseph Day IR, Murray i Lowrey Q

Trazi tebra sad ako oces...

228NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 08 Nov 2021, 09:30

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sad je kasno samo sto si ti trebao ispasti fer i reci odma da ti se ne igra pa da nadjemo jos pre pocetka sezone.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

229NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 09 Nov 2021, 08:51

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Keepers League - Page 10 CyxHPPE



https://www.youtube.com/watch?v=jwpyMRqkInw&t=35s



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

230NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 09 Nov 2021, 09:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam pre nekoliko godina u jednoj ligi imao poraz za dva stota dela poena.



...Sa Vajominškog Univerziteta

231NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 11 Nov 2021, 22:03

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Keepers League - Page 10 Gtl59Op

Na kraju sam morao da povucem neke veze da se napravi par korekcija u jardama i da dobijem ovo za zelenim stolom.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

232NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Sub 13 Nov 2021, 14:59

penban

penban
Moderator
Moderator

Dok sam ja bio komesar to se nije radilo

#pravda_za_vladu
#je_suis_vlada



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Mean_Machine likes this post

233NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 15 Nov 2021, 10:52

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ovako drugari, imali smo fail ove nedelje, komesari nisu stigli da promene neaktivne igrače tako da OLB i ja dobijamo komesarski minus.

Takođe ove nedelje minus dobijaju Meshuggah i Stout Lovers, ali ovo su takmičari koji godinama igraju i sa kojima nikada nije bilo problema tako da mislim da smo ovde cool.

Sa druge strane svojom aktivnošću i komentarima čini se da je Bizon odustao od lige i ove nedelje će biti zamenjen.

Ako niko nema ništa protiv ubacio bih mog ortaka za koga znam da je uvek aktivan na fantasiju ali i u diskusijama (doduše ne na forumu jer je ovo vanforumska liga već u samom feed-u u fantasy aplikaciji). On bi svakako napravio profil na forumu i javljao se ovde po potrebi, i ko zna možda i postao aktivan učesnik foruma.

Ukoliko se neko ne slaže sa svime ovim neka javi do sutra kako bi se zamena takmičara obavila pre sledećeg waiver perioda.

Mos Def likes this post

234NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 21 Nov 2021, 18:50

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Meshuggah - zamenjeno nekoliko igrača.

Midal - vidim da ti fali DB, ali sam skontao da si sredjivao postavu pa pretpostavljam da ćeš i to srediti uskoro

Ovo je već drugo kolo zaredom da Meshuggah nema validnu postavu. Da li neko zna čoveka možda da vidi šta se dešava, ne liči na njega.

235NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 21 Nov 2021, 21:10

Komazec Branislav


NCAA
NCAA

Pozdrav svima,

Drago mi je da sam ubačen, hvala Goranu na pozivu. Ja sam izuzetno aktivan igrač i iako sam ubačen u nečiju ekipu, trudiću se da nekako dodjem do PO i da pobedim sve. Drago mi je što je liga jaka, i nadam se da ćemo se družiti dugu niz godina.

Mos Def likes this post

236NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 22 Nov 2021, 10:15

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pozdrav, pretpostavljam da ti je kolega Raider sve objasnio sto se pravila tice, ako jeste onda je to to, samo budi aktivan i da se jos dugo igramo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

237NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 04 Jan 2022, 06:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Na koji nacin osvojim titulu,zahvaljujuci kickeru Pitta.

238NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 04 Jan 2022, 09:32

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Udjem da vidim statistiku i vidim Chubb slab, Garet bez seka reko jel moguce da cu dobiti, naravno sjebe me Boswell...

Cestitke Cenci na 4oj tituli, zasluzeno prvi od pocetka i najvise poena.

Ja drugo finale gubim ove godine u dve lige, mada oba od prvoplasiranih, ali opet zaljenje...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

239NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 04 Jan 2022, 12:10

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam gledao tekmu i bolje da nisam. Cle na 3 yarda i oni bacaju. I onda na kraju 1&1 opet bacaju. Mene sjeklo samo tako. Srecom Boswell izvukao stvar jebacki.

240NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Sre 03 Avg 2022, 12:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Komesari, igrali se ove godine?

Kad ćemo draft?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

241NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Sre 03 Avg 2022, 21:41

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Hej ja iz nekog razloga ne mogu da aktiviram ligu. Molim da se drugi komisionar javi, inače igramo naravno

242NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 04 Avg 2022, 08:16

penban

penban
Moderator
Moderator

Aktivirao sam ligu. Izgleda da su neka ovlašćenja komesara ostala meni.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

243NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 04 Avg 2022, 09:52

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mean Machine aj ti pocni prebrojavanje polako posto ja nisam tu ovih dana. Igram naravno, pred pocetak sezone cu biti tu samo sad nisam.
Nadji moj post sa pocetka prosle sezone i samo prekopiraj ko je sve bio tu pa da pocne prijavljivanje.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

244NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pet 05 Avg 2022, 12:57

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Igram naravno 😎

245NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Avg 2022, 19:07

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Tradicionalna Serbia Fans Keeper Liga kreće u svoje 13. izdanje.

Aktuelni šampion, ujedno i najtrofejniji tim lige Inglourious Basterds (4 titule) će pokušati da odbrani titulu. Da vidimo ko će mu sve izaći na crtu.

Zikina Dinastija - Pionir keepers lige, drugi najtrofejniji tim sa 3 titule, pokušaće da razbije pustoš od 2015 kada pamti poslednji trijumf.

Stout Lovers - Dvostruki šampion sa back to back titulama 2019 i 2020. Mnogi ga vole zato što su obe titule bile nad Vladom.

Toletova Brigada - Bivši komesar, šampion 2014. godine. Jedan od najrevnosnijih igrača i možda najzaslužniji član za aktivnost i kvalitet ove lige.

New Jersey Sopranos - Jedan od aktualnih ko komesara i osvajač 2017. sezone. Kaže nije bitno osvojiti fantasy nego pobediti Vladu.

Midal - Jedan od najkontraverznijih igrača lige, ali se neosporivim uspehom poslednjih godina što dokazuje njegova titula 2018. godine, kao i činjenica da od 2016. nije propustio PO.

Meshuggah - Veteran lige, sa 2 finala 2014. i 2018. godine. Nadstoji da promeni stvari ove godine i dočepa se dugo čekane titule.

Transcedentalac - Jedan od aktuelnih ko komesara sa razočaravajućim rekordom u ovoj ligi. Kaže uspeh iz drugih liga ne može da ponovi jer ga jebe što nije navikao da igra u PPR formatu. (Laže, ne zna da igra).

Run CMC - Bronzano mesto prošle sezone i drugo mesto u regularnom delu sa jednakim brojem pobeda kao i prvoplasirani obećava da možemo svašta očekivati od ovog igrača u predstojećoj sezoni.

THE NEXT ONE - Rookie igrač koji je ušao prethodne godine kao zamena neaktivnom Bizonu. Budućnost je pred njim da pokaže koliko može u ovoj ligi.



Poslednji izmenio Mean_Machine dana Ned 07 Avg 2022, 19:13, izmenjeno ukupno 1 puta

penban and Mos Def like this post

246NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Avg 2022, 19:09

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Prijave su zvanično otvorene, vreme drafta kao i deadline za prijavu keepera biće objavljen u predstojećim nedeljama.


1. Zver - "Stout Lovers" - potvrđen
2. SymphonyX - "Meshuggah" - potvrđen
3. Ol' Dirty Bastard - "New Jersey Sopranos" - potvrđen
4. Cenci - "Inglourious Basterds" - potvrđen
5. Komazec Branislav - "THE NEXT ONE" - potvrđen
6. sdjula - "Run CMC" - potvrđen
7. Freak -  "Zikina Dinastija" - potvrđen
8. Vlada - "Midal"
9. Mean_Machine - "Transcedentalac" - potvrđen
10. Penban - "Toletova Brigada" - potvrđen



Poslednji put izmenio Mean_Machine dana Uto 09 Avg 2022, 18:12, izmenio ukupno 3 puta

247NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Avg 2022, 21:28

Zver

Zver
VIP
VIP

tu sam



...Sa Vajominškog Univerziteta

248NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 08 Avg 2022, 08:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Igra i Freak, rekao mi je..

http://nfl.com/

249NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 08 Avg 2022, 12:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Here, here.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

250NFLFS Keepers League - Page 10 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 08 Avg 2022, 20:12

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mean_Machine ::
New Jersey Sopranos - Jedan od aktualnih ko komesara i osvajač 2017. sezone. Kaže nije bitno osvojiti fantasy nego pobediti Vladu.

Ziva istina. A treba i na vreme krenuti sa jinxom tako da, cestitke Vladi na tituli ove sezone, nema sta da se igra.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

penban likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu