NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFLFS Keepers League

+12
Komazec Branislav
sdjula
Peyton Manning
Cenci D
Steelers
Mean_Machine
SymphonyX
Zver
Vlado997
Bizon
Mos Def
penban
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 23]

201NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 19 Sep 2021, 17:09

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bizoni:

- Savage je Q, nemas DB-a na klupi

Transcedentalac:

- Swift je Q, mada kazu da ce igrati al pripazi

Midal:

- Willis je Q




2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

202NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 26 Sep 2021, 11:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bizoni:

JPP je OUT

Midal:

Flowers je Q, dobra sansa da nece igrati

Meshuggah:

Nemas DB u postavi

Stout:

Cook i Nuk su Q, nisu trenirali



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

203NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 05 Okt 2021, 13:05

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Koje guzenje sampiona... Pustite ga bar jednu utakmicu ljudi...

NFLFS Keepers League - Page 9 B7pOX75



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zver likes this post

204NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 08:29

Zver

Zver
VIP
VIP

@ komesarijat

Danas neću biti u mogućnosti da proverim situaciju pre početka utakmica, pa molim da mi ubacite Lataviusa umesto Cook-a ako je ovaj Inactive.

hvala unapred.



...Sa Vajominškog Univerziteta

205NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 08:29

Zver

Zver
VIP
VIP

Ol' Dirty Bastard ::Koje guzenje sampiona... Pustite ga bar jednu utakmicu ljudi...

NFLFS Keepers League - Page 9 B7pOX75

Igram dve lige i u obe sam 0-4....neverovatno. A u jednoj sam šampion a u drugoj poraženi finalista. Laughing



...Sa Vajominškog Univerziteta

206NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 18:41

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

- Bizonima stiže prvi minus. Logan Thomas je stavljen u rezerve i dodat ti je Tyler Conklin kao TE.

- Stout Loversima je zamenjen Cook za Murraya, ali je sve ok jer je čovek lepo zamolio na vreme.

- Ostali koji imaju questionable igrače molim vas obratite pažnju.

207NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 18:52

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Mean_Machine ::- Bizonima stiže prvi minus. Logan Thomas je stavljen u rezerve i dodat ti je Tyler Conklin kao TE.

- Stout Loversima je zamenjen Cook za Murraya, ali je sve ok jer je čovek lepo zamolio na vreme.

- Ostali koji imaju questionable igrače molim vas obratite pažnju.
Kad igra logan Tomas?

208NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 18:55

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Al si mi pomogao, u pm e. Je l' sam usao 10 min pre pocetka? Daj mi jos jedan minus i sta sad? Ne kapiram....

209NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 10 Okt 2021, 20:56

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Četri stvari
1. Koji deo pravila u pola 19h treba da bude namešten tim, nije ti jasan?
2. Konklin je 2 TE po poenima koji je bio slobodan. 1 je imao Q. A u ostalom zabole me da ja nekome pomažem, pre svega admini su tu da timovi budu regularni. Na kraju krajeva što nisi stavio nekoga drugog kada si stigao na vreme?
3. Dogovor je ako imaš tri minusa ne igraš sledeće sezone.
4.Ukoliko imaš problema sa pravilima ili sa mnom kao adminom slobodno reci pa da glasamo za promene, ja bih se iskreno rešio ovog cimanja da proveravam sve timove.

210NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 11 Okt 2021, 11:04

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Cuj pomogao, pa nije njegov zadatak da ti izbacuje najbolju postavu nego da ubaci aktivnog igraca. Druga stvar, Logan je na IR jos od srede, da je neaktivan u zadnji cas pa i da se istolerise nego si imao dovoljno vremena da ubacis aktivnog. Svake sezone od kad igras imas barem jednom neaktivne igrace da mora da ti se sredjuje. Ove sezone kad smo se skupljali dosao si u zadnji cas iako je rok bio dve nedelje ranije a poceli okupljanje mesec dana ranije i to smo istolerisali. Stvar je prosta, samo budi aktivan, udji na fantasy jednom na 2 minuta u cetvrtak i jednom u subotu i neces imati problema. Idemo dalje.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

211NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 11 Okt 2021, 11:11

penban

penban
Moderator
Moderator

170 poena nije dosta za pobedu protiv Veliko Vladimira

Herbert kao da je dete Meninga, Brejdija, Rodžersa i Mahomsa jbt... u dve lige me je razvalio

Čestitam Vlado, fantasy majstore... u dve nedelje me u dve različite lige dobijaš



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

212NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 11 Okt 2021, 11:23

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja glasam da izbacimo TE poziciju skroz. Ne mogu nabost pravog nikako. Uvek onaj na klupi pokida a onaj u igri se raspadne.



...Sa Vajominškog Univerziteta

213NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 11 Okt 2021, 11:28

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

To zato sto ako ne uzmes top 4 TE otprlike osudjen si na patnju cele sezone. Ja vec 3 sezone se patim oko njih jer ne uzimam ove najjace. Ovo je prva sezona da imam nekoga ko malo vise poena postize, Knox-a, ali samo cekam jednu nedelju sa 4 jarda da mi usere sve.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

214NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 11 Okt 2021, 11:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Meni Gronk krenuo kao u najboljim danima i onda ga sjebu... no valjda se izdrže sve ove povrede



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

215NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 12 Okt 2021, 11:02

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako brat Lamar pokidao sinoc Very Happy Very Happy

216NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Uto 12 Okt 2021, 11:11

Zver

Zver
VIP
VIP

već sam oguglao...0/5 u obe lige koje igram. I to sam u onoj drugoj izgubio zato što Čardžersi nisu klekli nego je odbrana Brownsa unela Ekelera u svoju EZ da ih spreči da to urade Surprised



...Sa Vajominškog Univerziteta

217NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 14 Okt 2021, 10:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Evo nedelje kada će Zver zabeležiti prvu pobedu



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

218NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 21 Okt 2021, 08:52

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

NFLFS Keepers League - Page 9 4Ykqn7K


Daj odma Play Off da igramo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

219NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 24 Okt 2021, 14:34

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Drugari, neću moći u pola 7 da proverim i nameštam timove, tako da sam već sada nekima zamenio igrače koji sigurno neće igrati, a Questionable igrače proverite sami.

Bizon imaš jako puno igrača bye i povređenih ove nedelje, ja sam ti stavio šta mogu a ti vidi za ostatak šta ćeš da kupiš sa FA.

OLB ako možeš proveri sve timove (pa i moj) ako nije problem.

Mos Def likes this post

220NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 24 Okt 2021, 18:12

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Namestio upravo.

Mean_Machine likes this post

221NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Pon 25 Okt 2021, 12:36

Zver

Zver
VIP
VIP

Gde ću drugo skinut mrak nego na drugaru Vladi... Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

222NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Čet 28 Okt 2021, 12:35

Zver

Zver
VIP
VIP

Nuke je Q za večeras i kažu GTD, ja ću ga ostaviti u ekipi. Ako ne bude igrao, jebiga...ne mogu ustajati u dva ujutro samo da bi proverio TNF igrača.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def likes this post

223NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 31 Okt 2021, 16:27

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bizoni opet si imao neaktivnog igraca u rosteru u cetvrtak i danas imas 2 neaktivna igraca u rosteru u ovom trenutku...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

224NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 31 Okt 2021, 17:58

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Bizonu stiže drugi minus. Namestio sam ti par igrača i imaš jedno slobodno mesto, nisam hteo da ti izbacujem igrača iz ekipe.

225NFLFS Keepers League - Page 9 Empty Re: NFLFS Keepers League Ned 07 Nov 2021, 12:56

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Bizoni - Rodgers Out i jedno 3,4 igraca Bye plus Watt IR, ocigledno da ti se ne igra pa od sledece sezone trazimo novog igraca

Transcedentalac - Joseph Day IR, Murray i Lowrey Q



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu