NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pittsburgh Steelers

+18
Minneapolis Miracle
Cenci D
Sirko
Mos Def
niko32
The Bad Man
Niger iz huda
kb8
Danijel Lg
Vlado997
Peyton Manning
Miki HOF
Zver
BasBetis
dr.dule
Steelers
mardok
SymphonyX
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 32]

776Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 08 Sep 2024, 23:11

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Šta je novo?

Reći da TJ Vat može sam da pobjeđuje ekipe i da je individualno most impactful igrač u ligi posle Mahoumsa je poznato. Da Bosvel može sam da donosi poene svojim šutevima znamo od plejofa 2016/17 kad je Čifse savladao sa 6 fild golova (kao što je to uradio danas i donio 18 poena).
Dakle sve je to poznato i zna se od ranije.

Ono što se saznalo je da Filds nema kapaciteta da bude elitni qb. Ni za Stilerse ni za ijednu drugu ekipu. mada se i za to može reći da se zna od ranije. Dovoljna je bila jedna utakmica da se vidi da će se nastaviti mučenje u napadu, kao što je to bilo još od penzionisanja Rotlisbergera. Nek i Vilson dobije svoju šansu, čiji epilog manje više svi znaju, a to je ovaj neki (mediokritetski) nivo. Stilerse će, kao i do sada, u bližoj budućnosti nastaviti da nosi odbrana i to se izgleda neće uskoro mijenjati. Nastavlja se agonija i mučenje sa gledanjem napada. U najavi još jedna 9-8 sezona, sa nastavkom hvalospjeva o Tomlinu kao treneru bez gubitničke sezone, čovjeka koji svjesno godinama ograničava u svakom smislu ovu ekipu, dovodeći pogrešne igrače da bi se poslije dizao u nebesa kako je sa luzerima napravio mnogo. ''uspjeh'' ispadanja u prvom kolu plejofa.

U drugim vijestima, potvrdilo se i da je Kazins mid qb i ništa više od toga, a ova ekipa Falkonsa vrlo limitirana. Kada dođe neki ozbiljniji protivnik nerealno je očekivati da ovoliko sreće imamo. Čak ni uz TJ Vata.

Sve u svemu, ništa novo, sve je i dalje isto. Vozi dok ne otpadnu točkovi.



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

777Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 08 Sep 2024, 23:55

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Biće ovo još jedna sezona na nož ali sa poznatim epilogom, ukoliko Vilson ne pronađe nekakav eliksir mladosti.

Steelers likes this post

778Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 09 Sep 2024, 00:39

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ma kakvi brt, samo obrati pažnju na vrijeme koliko treba i jednom i drugom da izbace loptu, sve ti je odma jasno.
Ni OL Stilersa iz 2014-2020 koja je imala 3 all-pro člana ne bi mogla ovo sačuvati, a ne ova.



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

779Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 09 Sep 2024, 07:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Treba dati Fieldsu malo vremena, nija imao mnogo 1st team reps, i odbrana Atl je super. Meni je ovo mnogo bolje delovalo nego sa Picketom.

Mislim da ce Fields nastaviti da startuje a da ce Wilson da greje klupu

http://nfl.com/

780Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 09 Sep 2024, 09:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Treba dati Fieldsu malo vremena, nija imao mnogo 1st team reps, i odbrana Atl je super. Meni je ovo mnogo bolje delovalo nego sa Picketom.

Mislim da ce Fields nastaviti da startuje a da ce Wilson da greje klupu
po onome sto govore ljudi bliski Stilersima ako Vilson bude zdrav on startuje, nije uradio dovoljno Filds sinoc da ih odusevi da bude instant starter. meni su i jedan i drugi isti - za klupu vise nego za teren.



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

Peyton Manning likes this post

781Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 09 Sep 2024, 10:27

Zver

Zver
VIP
VIP

Tipična Steelers utakmica.



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8 likes this post

782Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 09 Sep 2024, 21:38

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

naidjoh na podkast Bena Rotlisbergera u kom mu gostuje Majk Tomlin
i sve super, ali tema Tomlin pita Bena da mu objasni šta su IPA piva Very Happy
i njih dvojica koji probaju iz rakijske šoljice



14:14  Laughing  nemaju @Zver i @kb8 da mu objasne



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

783Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 10 Sep 2024, 08:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Vrlo rado ću ga ugostit, vidim da je voljan naučit...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver and Steelers like this post

784Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 11 Sep 2024, 12:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Fields verovatno startuje, a nastavljaju da prate stanje Wilsona

http://nfl.com/

785Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 11 Sep 2024, 13:05

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::.... stanje Wilsona

Pittsburgh Steelers - Page 32 01j79ez7zg81d6fn4c68


I am ready coach...Put me in! Put me in!



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning and BasBetis like this post

786Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 11 Sep 2024, 15:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zver ::
Peyton Manning ::.... stanje Wilsona
I am ready coach...Put me in! Put me in!
any given sunday vibes



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

787Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 12 Sep 2024, 19:49

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Peyton Manning ::Fields verovatno startuje, a nastavljaju da prate sranje Wilsona

788Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 15 Sep 2024, 16:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Fields is in line to start Sunday's game in Denver, and if he performs well, he could remain the team's top quarterback heading into Week 3 even if Russell Wilson (calf) is fully cleared to play, Ian Rapoport of NFL Network reports.

http://nfl.com/

789Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 15 Sep 2024, 16:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Denver će to riješit da Willson starta u Week 3...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

790Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 16 Sep 2024, 07:37

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Odbrana juče nije dozvolila TD, a ukupno u prva dva kola primili su samo jedan

S druge strane nastavlja se mediokritetska igra napada. Jedan postignut TD do sad u sezoni. Nego W is a W pa će tako biti sve super



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

791Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 16 Sep 2024, 08:24

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Vozi se dok ne otpadnu točkovi. Very Happy

792Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 16 Sep 2024, 08:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Fields je mnogo napredovao...imao je bar 5 savrsenih pasova i tacno se vidi da mu je mesto kao startu u NFL. Naravno po kvalitetu negde izmedu 20 i 25. mesta ali starter

http://nfl.com/

793Pittsburgh Steelers - Page 32 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 16 Sep 2024, 17:17

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Prošlo je Pitsburgom u istoriji dosta kvalitetnih defanzivaca, ali u ovoj konkretno eri i u ovoj situaciji kada nemaju ništa drugo - TJ Vat je zaslužio spomenik.
Da ih je uživanje gledati nije, ali izgleda da je efektno. Ukoliko bude odbrana zdrava može se do plejofa.

Pittsburgh Steelers - Page 32 93nwlx



Pittsburgh Steelers - Page 32 Potpis

Miki HOF likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu