NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pittsburgh Steelers

+18
Minneapolis Miracle
Cenci D
Sirko
Mos Def
niko32
The Bad Man
Niger iz huda
kb8
Danijel Lg
Vlado997
Peyton Manning
Miki HOF
Zver
BasBetis
dr.dule
Steelers
mardok
SymphonyX
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 32]

176Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 11:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::zato sto TJ Vat ima vise sekova i tackle for loss, a manje utakmica. Svaka cast Donaldu, igracina je, ali je Vat bio bolji ove sezone.
Stoji da ima 1.5 sek i 10 ili koliko vec vise TFL i mec manje, ali ne treba zaboraviti razliku u pozicijama. Niko takve brojke nije imao na DT.
Watt je fantastican, uzivanje ga je gledati, ali smatram da Donald ima veci uticaj na ishod meca.

http://nfl.com/

177Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 11:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Back 2 back popušlić od Govnjivih...

Vrh...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

178Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 13:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Normalno da Donald i Watt ne mogu ici u istu recenicu. Sonalda uvijek blokiraju dvojica,dok Watt je 1 na 1 90% pressurea.

179Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 13:21

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja dok sam gledao snimak, verovao sam i nakon 0:28 da to Pitzburg preokrece.

Uopste nisam verovao Klivlendu kad je razlika bila manja od 2 TD razlike.

Tako da sam generalno iznenadjen sto se ovako mec zavrsio, nesto sto ne mogu da ti priuste druge americke lige.

Steelers likes this post

180Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 13:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Cenci ::Normalno da Donald i Watt ne mogu ici u istu recenicu. Sonalda uvijek blokiraju dvojica,dok Watt je 1 na 1 90% pressurea.
Kljucna stvar u citavoj prici, ali dobice Watt svakako.
Ovo je Tomlinov poraz i niciji drugi, izgledali su kao neorganizovana grupa gradjana.
Ben je bio ocaj takodje, zreo za penziju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

181Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 15:15

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ben Rotlisberger



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

182Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 15:46

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zivo me zanima koje je opravdanje Tomlinu za onaj punt na 4th and 1 pocetkom zadnje cetvrtine. Nadmasio je Vrabela, a cinilo se nemogucim.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

183Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 15:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Zivo me zanima koje je opravdanje Tomlinu za onaj punt na 4th and 1 pocetkom zadnje cetvrtine. Nadmasio je Vrabela, a cinilo se nemogucim.
prvo sam se razmisljao zasto se odlucio za sut za FG na 35:7
ali onda sam vidio da je ostalo 5 sekundi do kraja poluvremena



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

184Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 16:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

FG nije sporan, nije bilo vremena. Taj punt je prelomio mec, odmah su primili TD posle toga i gotova prica.
Rezultat je bio 35-23 u tom momentu, a na sredini terena su bili.

Zanimljivo je sa stanovista trenerskih odluka, jer bas mnogo cudnih odluka gledamo koje na prvu djeluju lose, a i na drugu haha
Prvo Reich, pa Vrabel, a onda i Tomlin.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

185Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 16:05

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::FG nije sporan, nije bilo vremena. Taj punt je prelomio mec, odmah su primili TD posle toga i gotova prica.
Rezultat je bio 35-23 u tom momentu, a na sredini terena su bili.

Zanimljivo je sa stanovista trenerskih odluka, jer bas mnogo cudnih odluka gledamo koje na prvu djeluju lose, a i na drugu haha
Prvo Reich, pa Vrabel, a onda i Tomlin.
ma to je tako zato sto se namjesta Laughing Very Happy sunny



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

186Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 20:03

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

187Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 20:50

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Pozdravio bih se sa Daprijem, Šusterom, Konerom. Paunsi i Ben da restrukturiraju, ako neće, pozdraviti se i sa njima.

U suštini, postavlja se nekoliko znakova pitanja, mada za sve njih se to i znalo tokom sezone. Bitno je da su primećeni.

I da, Tomlin treba da ide.

188Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

@BasBetis

jos nije sve sleglo, nije trebalo ovako da se zavrsi, trebala je ovo biti nasa sezona
necu da upotrebim izraz nevjerovatno jer vidjeli smo da je sve moguce, ali ovaj poraz... u sezoni koja je cinilo se bila dobra, napokon da smo docekali prave Stilerse sa dominatnom odbranom i onda se dese novi Dzeguarsi. vise ne znas ni ko je kriv, a na kraju nije ni bitno, proci se jos jedna sezona bez titule.
ustvari ne Dzeguarsi, ova me utakmica podsjetila na Superboul sa Pekersima, kasno krenuli da igramo i prednost je bila nedostizna



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

189Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:03

niko32


NFL Player
NFL Player

Skoro isti scenario kao Patsi prosle godine. Vidimo se na dnu momci  Laughing Laughing

190Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:19

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Mene nervira jedna stvar - ova ekipa ima malo nepredvidljivosti u sebi i tako je već par godina. To te košta u doigravanju, kada treba izvući još poneku ideju iz šešira. Gameplan je toliko predvidiv i jednostavan da verujem da su prvi drajvovi u utakmicama Stilersa najdosadniji prvi drajvovi bilo koje ekipe u ligi (i među najnefikasnijima).

Bila je zabavna sezona, pošto je ekipa sasvim zasluženo stigla do 12-4. To loše ekipe ne mogu da urade, protiv koga god da igraju ali te loše stvari koje su se videle tokom sezone nisu sanirali. Run game nije postojao, neko je tu zaribao opasno ove godine. Tackle-ing je često bio mlak, trenerske odluke nelogične, itd.

U prošloj sezoni sam više uživao, jer je tu ekipa sa drugopozivcima bila spremnija za pravi fudbal. Videlo se da svi žele ostaviti što bolji utisak. Ova sa prvopozivcima (uglavnom) je bila nespremna za plejof.

Ono što još više nervira, to je da su ti prvopozivci odradili pola posla za Braunse sinoć, koji su završili prvu četvrtinu neoznojeni i sa onakvim vođstvom.

A ono što najviše nervira - da je bilo još pet minuta meča, ova ekipa bi pobedila. Very Happy

Steelers likes this post

191Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

s obzirom da su nam na pocetku sezone predvidjali da cemo biti zadnji u diviziji i da imamo najgoreg kvoterbeka, a on je savladao sve ove mlade i bio prvi u diviziji tu su im makar zapusili usta. slican narativ ce biti i za sledecu sezonu, al Pitsburg nije zavrsio poslednji u diviziji evo 21 sezonu.

treba vidjeti ko ce igrati, ali pokusati zadrzati nivo u odbrani i pojacati igru trcanjem ce biti glavne stvari. da li se OL moze vratiti na nivo iz nekih prethodnih sezona, tesko ali moguce. a onda jednom kad/ako se udje u plejof pokusati da se izmijeni ovaj mentalitet koji nas vuce zadnjih par sezona, probati nesto drugacije. ne prati to samo Stilerse, i Seintsima je slicno.



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

BasBetis likes this post

192Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:35

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Prenose da se Paunsi penzioniše.

@Steelers

Ne znam, mislim da bih se saglasio sa idejom da vidim Rudolfa jednu sezonu kao startera, da tako prođe kamp i predsezonu, pa kom obojci kom opanci. Ova ekipa je sigurno slabija bez Bena ali jednom mora da se nastavi i bez njega. Ali da će uslediti pet godina tuge, kako se već uveliko piše, u to sumnjam. Čim se oslobode Benove plate, svašta se može pronaći i ubirati.

193Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 21:43

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

BasBetis ::Prenose da se Paunsi penzioniše.
znao sam cim je Ben sinoc rekao na pres konferenciji da mu je zao sto nisu uradili vise zbog njega, a i tjesili su ga kraj aut linije, napisah danas i nasem Pejtonu Meningu da ce se penzionsati

BasBetis ::Ne znam, mislim da bih se saglasio sa idejom da vidim Rudolfa jednu sezonu kao startera, da tako prođe kamp i predsezonu, pa kom obojci kom opanci. Ova ekipa je sigurno slabija bez Bena ali jednom mora da se nastavi i bez njega. Ali da će uslediti pet godina tuge, kako se već uveliko piše, u to sumnjam. Čim se oslobode Benove plate, svašta se može pronaći i ubirati.
dobio je Rudolf dovoljno sansi da vidimo da nije kvalitetan starter, jos prosle sezone, a i ove protiv Braunsa (iako su rekli da se popravio) opet je to izgledalo kao da gledamo Dzajantse, skoro svaki napad fild gol.
ali sto se tice davanja sanse uopste nekom kvoterbeku nisam protiv toga, mozda i draftuju novog na draftu.



Pittsburgh Steelers - Page 8 Potpis

194Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 22:07

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ako i Rotlsberger ode u penziju, mislim da bi mogli Rudolfu dati još jednu šansu. Nekako ne vidim da bi draftovali QB-a ili čak pokupili nekog veterana. To nešto novca što ostane će morati da ode na OL. Pomalo je bizarno da bi tu možda trebala i dva, tri startera naredne godine. Jedino Dotson i De Kastro su sigurni.

195Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 22:35

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Kako niko ne pomene izjavu Smit-Sustera pre meca?
Dečko je komad budale, AB je barem pričao i na terenu...

196Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Jan 2021, 23:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Bad Man ::Kako niko ne pomene izjavu Smit-Sustera pre meca?
Dečko je komad budale, AB je barem pričao i na terenu...
Jos posle kaze kao stoji pri tome sto je rekao.

http://nfl.com/

197Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Jan 2021, 00:03

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

A na to se nadovezuje Claypool koji izjavljuje da ce ih Kansas isprasiti. Ima li ovde mesta za psihijatra u SC?

Meni ovde deluje da Tomlin ne uspeva da kontrolise svlacionicu. Konstantno neka sranja, izjave, koskanje na sideline-u, da ne pričamo unazad o AB i Bellu

198Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Jan 2021, 03:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

JuJu je u mnogo navrata ispao govedo, nisu mi jasni ti istupi, to je npr. u Patsima bilo strogo zabranjeno.
Hvali protivnika i uobicajena kurtoazija, nista van toga, pusti protivnika laje i da ti dodatnu motivaciju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

199Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Jan 2021, 08:39

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Little trash talk never killed nobody. Meni nista lose nije to sto je JuJu rekao, jedino mozda problem sto ne znam sta mu daje pokrice da prica kad je kesa bio ove godine.
Ali sto se mene tice ja sam uvek za trash talk, pod jednim uslovom naravno, da bude autenticno. Ne moze svako svasta da lupa. U ovom slucaju je to diviziono staro rivalstvno, nista lose, cak i pozeljno. Isto i sa nama i Titansima, iako nismo ista divizija obnovilo se starlo rivalstvo sa pocetka 2000ih pa su non stop koskanja i podbanja, od igraca do trenera. Lamar nije hteo ni da se pozdravi kad se zavrsila utakmica pa onda ono gazenje loga na sredini... Samo gazi.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

200Pittsburgh Steelers - Page 8 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Jan 2021, 08:55

Zver

Zver
VIP
VIP

Trash talk je OK ako je pokriven performansom na terenu, kao što je na primer Šerman radio tokom svojih najboljih godina. Trash talk koji nema pokriće na terenu je jedna od patetičnijih stvari u sportu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu