NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Cincinnati Bengals

+23
markosto
Walt Deezna
niko32
The Bad Man
mardok
Miki HOF
Niger iz huda
SymphonyX
KPGS
Mos Def
Zona do trona
Mean_Machine
Peyton Manning
Zver
BasBetis
Steelers
kb8
viking
Danijel Lg
Raising Arizona
penban
dr.dule
Vlado997
27 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 27]

651Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 30 Sep 2024, 12:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Al kakva je sezona, ne bi me čudilo da protiv Gavrana polude i uzmu W...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

652Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 01 Okt 2024, 12:02

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

W je W, ali je odbrana ove sezone raspad, pass d u najbolju ruku diskutabilan, run d jos vise, ljudi preko leta skroz zaboravili da tekluju, protivnicki RB-jevi uzimaju skoro pri svakom pokusaju po 2-3-4 jarda po trcanju vise nego sto bi trebalo, niko ziv da ih srusi, zato i likovi kao Chuba Hubbard i Panthers verzija Milesa Sandersa izgledaju kao primetime Henry protiv nas... kako li ce tek izgledati pravi Henry sledece nedelje, ne zelim ni da zamisljam.. a na sve to je Trey za nedelju questionable, ako on ne bude igrao, pass pressure ce verovatno biti negde blizu nule...



Poslednji izmenio Walt Deezna dana Uto 01 Okt 2024, 12:05, izmenjeno ukupno 1 puta

653Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 01 Okt 2024, 12:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kralj će vas preorat u nedjelju majkemi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

654Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 01 Okt 2024, 12:29

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

I meni se cini... u najbolju ruku ce to biti shootout pa ko utera vise poena, posto je napad konacno proigrao, posebno mi se svidja napredak Chasea Browna, mislim da ce tokom ove sezone preuzeti ulogu RB1, iako i Moss izgleda sasvim korektno, ali i ostali ulivaju nadu, Iosivas se dosta dobro snalazi kao WR3, rookie TE takodje izgleda dobro, cak je i Burton vec imao neke highlightse.

655Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 07 Okt 2024, 08:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Napad strasan, al dzabe kad odbrana nista ne moze da zaustavi i greske u kljucnim momentima, kao onaj los hold...

Imaju srece da se skoro niko nije odlepio, a imaju poprilicno lak raspored sad...4-5 ili 5-4 je skroz moguce

Walt Deezna likes this post

http://nfl.com/

656Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 07 Okt 2024, 09:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovi su totalni rolerkoster, još kad bi obrana barem jednom se skupila i pojavila se na tekmi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

657Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 07 Okt 2024, 22:31

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Razumem i pantera da mu je ispala lopta kod onog FG, jbg, desava se, razumem i odbranu i sve, ali koji moj Zac na 50+ FG range u produzecima poziva tri puta zaredom trcanje kroz sredinu kao da su u 15-20y FG range, to mi bas i nije jasno, ma koliko god bio McPherson dobar, 50+y FG je uvek rizik, a posebno ako je za pobedu... i jos covek na konferenciji za stampu kaze da nije "dumb" kao neki sto dizu ruke od sezone na 1-4... ko koga ovde j...

658Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 08 Okt 2024, 09:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa na papiru vi uopće nemate tako težak raspored u naredna četiri kola i s obzirom kakva je sezona, ne bi me uopće čudilo da budete 5-4 a onda je sve moguće...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning and Walt Deezna like this post

659Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 08 Okt 2024, 15:24

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Istina, mada na drugu stranu, da je sve do sada bilo po papiru, sad bi bili u najgorem slucaju na 3-2... ali videcemo, sreca pa su Govnjivi u raspadu, pa imamo barem neke vece sanse za pobedu-dve unutar divizije.

660Cincinnati Bengals - Page 27 Empty Re: Cincinnati Bengals Uto 08 Okt 2024, 20:08

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Istina ziva, izgubili su dva meca dje su bili favorit za cijeli TD.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu