NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Carolina Panthers

+25
niko32
Nik88
Sirko
BasBetis
mardok
Pit Bull
The Bad Man
Bugi
Cenci D
Mos Def
Niger iz huda
SymphonyX
Steelers
Pohovani feniks
Raising Arizona
Peyton Manning
Miki HOF
Vlado997
Zver
viking
Rasha
kb8
Danijel Lg
dr.dule
penban
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 27]

626Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Čet 19 Sep 2024, 16:24

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad imas tolke pare mislis da si uvatio boga za jaja i da sve znas. Eno i Jerry Senilni Jones kaze da je najbolji GM a poslednji put osvojio nesto dok je Jugoslavija postojala

Peyton Manning likes this post

627Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Čet 19 Sep 2024, 16:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Adam Thielen on Bryce Young's struggles

"We got to change what’s happening. Now, the other stuff, that’s totally out of my control. That’s above my pay grade. I love Bryce to death, man. He works his butt off. He’s a great player. This is not a Bryce Young issue. This is an offensive, team issue. We are all in this together. It’s why I love this game with everything I have because it is the greatest team game. It’s not about an individual. It’s not basketball where you can have on or two good players and have success. In this league, in this game, you have to have eleven guys on the same page to have individual success. There is no individual on this offense that is to blame. It’s a collective thing. I’m excited about where we can go, but we need to figure out a way to have urgency to get that done.”

http://nfl.com/

628Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pet 20 Sep 2024, 09:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Truli ste vi svi skupa zajedno cijeli od glave do repa i natrag...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

629Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pet 20 Sep 2024, 10:27

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Uvek ide ona prica, daj ga ovom/onom treneru, pa da vidis sta je QB.
Ja sam za Darnolda bio ubedjen da ce biti mnogo bolji, ali eto...vidi duhove. Dzetci ga osakatili za ziivot.
Kao sto sam misljenja da je Blejk Bortsls bolji QB i od Gaberta i od Lorensa, samo nije imao trenera uz sebe, bolja mobilnost, bolje trci, deep ball bolji, postojan u dzepu.

630Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 00:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Crvenokosi se probudio i izdominiro

631Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 07:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta znaci veteran

Walt Deezna likes this post

http://nfl.com/

632Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 08:33

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kako se preokrene spirit u timu odmah, od ekipe za sprdanje do nove nade

Walt Deezna likes this post

633Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 10:05

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Posle kao nije do Younga, Dalton protiv jedne od boljih odbrana rasturio

634Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 10:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Young prvi pick dakle, loša sredina, ovo, ono...

Majko mila...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

635Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 13:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni je najjace sto kao oni nisu ni razmisljali o trejdu itd.
Ovaj mec juce mu je unistio cijenu ako je i bila nesto.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

636Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 14:19

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma trejdovace ga za dzak krompira i ves masinu u Cleveland.

637Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 14:23

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Jacob ::Ma trejdovace ga za dzak krompira i ves masinu u Cleveland.

Uvale ga Majamiju, oni vole te sitne QB sa Bame.

638Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 17:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rekose kao da je Young na break i da ce sigurno startovati pre kraja sezone opet

http://nfl.com/

639Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 18:19

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Dalton jedini QB lige sa preko 300y i 3TD u utakmici

640Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 23 Sep 2024, 18:21

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Sudar mačaka sledeći week panteri vs bengalsi


U Šarlotu

641Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 24 Sep 2024, 08:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::Dalton jedini QB lige sa preko 300y i 3TD u utakmici
Video sam ovo, ne znam sta se desava napadima..

Sad Dalton protiv bivseg tima koji ne sme da ode na 0-4

http://nfl.com/

642Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 24 Sep 2024, 08:54

Zver

Zver
VIP
VIP

A kako su mi delovali Tigrići tokom jutrošnjeg radnog doručka, ne bi me začudilo da odu na 0-4.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Walt Deezna likes this post

643Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 24 Sep 2024, 10:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Red Rifle ide po osvetu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

644Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 24 Sep 2024, 10:07

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Zver ::A kako su mi delovali Tigrići tokom jutrošnjeg radnog doručka, ne bi me začudilo da odu na 0-4.
Upravo, kako je Tigricima sinoc duvalo u odbrani, njihova najveca nada je da Crvenog udari na nostalgiju..

645Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 30 Sep 2024, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Shaq Thompson out for season.

Primace 40 ppg

http://nfl.com/

646Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Pon 30 Sep 2024, 19:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jel ovo najgora godina za povrede u prvih par kola od kad pratimo?

meni se cini da

647Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 01 Okt 2024, 07:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja mislim da nije...cak imam utisak da je manje nego pre par godina, posebno zvezda

http://nfl.com/

648Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 01 Okt 2024, 10:24

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Svake godine imam taj utisak da se mnogo igraca povredjuje.

649Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 01 Okt 2024, 10:34

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

trazih malo po netu, ne postoji lako dostupna baza podataka za ortopedske povrede u NFL za zadnjih 5 g

Postoji baza za concussion i rezultati su mesoviti, jedne godine vise jedne manje...nema jasnog trenda

650Carolina Panthers - Page 26 Empty Re: Carolina Panthers Uto 01 Okt 2024, 11:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Meni sve djeluje u rok službe, ništa posebno...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu